Lise Son Sınıfta Olan Kuzenimi Kandırım Seks Manyağı yaptım

Merhabalar, sizlere başımdan geçen ilginç bir olayı anlatacağım. İsmim Mert 25 yaşında bir otelde barmen olarak çalışıyorum otelde devamlı yabancı misafirler ile seks yapıyorum. Ama uzun zamandır Türk bir bayan ile beraber olmak istiyordum işi gittiğim bir gün akşam servisine hazırlık yaparken bara bir bayan geldi İzmirli ismi Gamze çok seksi bir kızdı otele bugün gelmişler restoran ne tarafta diye sordu tarif ettim teşekkür ettim tam gidecekken akşam gelin içkilerim güzeldir bir şeyler ikram edeyim dedim güler yüzlü bir şekilde tamam geleceğim dedi ve gitti. Akşam oldu gözlerim yollarda ne zaman gelir diye bekliyordum akşam saat 10 oldu hala yoktu artık gelmez demeye başlamıştım ki arkamı döndüm barda oturuyordu.

Hoş geldin gelmeyeceksin zannettim dedi dedim ha yok ya zor buldum otel çok büyük yemekten sonra odaya çıkıp üzerimi değiştirmem bile bir saatimi aldı falan dedi. Evet çok büyük otel dedim bende ne içersiniz dedim güzel kokteyl varsa yaparsan içerim dedi ve kendi özel içeceğimden yaptım ona içti ve nasıl dedim çok tatlı ve güzel bir tane daha alabilir miyim falan dedi tabi ki neden olması ama alkolu yüksektir fazla içmeyin çarpar falan dedim yok ya bana bir şey olmaz deyince içimden sen kaşındın kızım görürsün şimdi dedim ve biraz daha tatlı ama alkolü bol yaptım içti onu da bitirince bir tane daha dedi ben gece seni sikerim görürüsün içmeye devam et sen böyle falan diyordum içimden.

Son bardağı da bitirince kafası iyice güzel oldu bar kapanma saati yaklaştığı için sadece o kalmıştı kafası da güzel ve ne konuştuğunu bilmiyordu. Bana beni siker misin bile dedi ama otelde çalışan olduğum için bu çok zordu ama imkansız değildi. Lavaboda sikerim ben bunu dedim içimden ve arkadan lavabo var oraya in bayanlara gir ve beni bekle dedim tamam dedi ve gülerek gitti gittim yere oturmuş beni bekliyordu öyle güzeldi ki sikmeye kıyamıyordum sarhoş olduğu için sanki istemsiz gibime geliyordu ama dayanamadım ve siktim iki saat boyunca aralıksız hem götünden hem de amından siktim onu artık boşalacaktım en sonda ağızına boşaldım.

Ertesi güne bara tekrar geldi ve her şeyi hatırladığını ve benden hoşlandığı için numara yaptığını söyledi. İçimden rahat bir nefes almak geldi ne oldu dedi zorla yapmış gibi his ettim kendimi sarhoş olduğun için falan dedim biliyorum anladım ama ne yapayım çok yakışıklıydın beraber olmak için aklıma başka bir şey gelmedi sende bana açılır mısın diye beklemeyim dedim ve öyle bir plan yaptım kendimce falan dedim. Tamam o zaman bu gece eğlenelim dışarıya diskoya falan gidelim dedim olur dedi ve gece çıktık otelden diskoda çok seksi dans ediyordu. Bu gece eşsiz bir seks yaşayacağım dedim ve saat geç olunca küçük bir otele gittik ve sabaha kadar deliler gibi sikiştik.

Eve gittim ertesi günü ve annem Teyzemlerin geleceğini falan söyledi. Tamam anne bana fark etmez dedim oda yok oğlum buraya taşınacaklar artık bizde kalacaklar eşinden ayrılmış teyzen dedi olur anne senin için sorun yoksa bana fark etmez dedim. Ertesi günü geldiler ve kapıyı ben açtım onlara teyzemin kızı büyümüş ve o kadar seksi bir kız olmuş ki gözlerimi alamadım ondan. Bu ne güzel bir kız derken içimden teyzem oğlum çekil de eve girelim dedi pardon teyze falan deyip buyur ettim içeri. Lise son sınıfa giden kuzenimin taş gibi götü ve iri iri göğüsleri vardı ve bana bakıp duruyordu ona baktığımı fark etti diye düşündüm.

Aradan biraz zaman geçti ve okullar falan açılmıştı. kuzen okula falan başladı ama bir kısa etekler giyiyordu beni bu kadar tahrik ediyorsa okulda ki erkekler peşinden koşturur ve biri kandırıp siker bu kadar güzel kızı sikmeden bırakmazlar diyordum içimden. Ma bir yolunu bulup benim sikmem lazımdı akşam okuldan almaya ben gittim kuzen sen mi geldin dedi evet beraber dolaşırız biraz buralar sana gösteririm falan dedim çok güzel olur dedi ve gezmeye başladık bir şeyler içelim mi dedim olur ama canım alkol içmek istiyor benim dedi ve tamam içelim o zaman diyerek alkolü alıp ormana doğru sürdüm kuzen neden buraya geldik dedi burası güzel sessiz bir yer huzur buluyorum falan deyince tamam dedi.

İçmeye başladık sohbet sırasında konu erkeklerden açıldı ve okulun ilk gününde beş kişi çıkma teklifi falan etti dedi. Bende ne yapsınlar bu kadar güzel kız ile herkes sevgili olmak ister dedim oda benim hoşlandığım biri var olursa o olsun dedi. Bende buraya yeni geldin kimmiş o şanlı kişi merak ettim dedi söylesem kızmayacaksın ama deyince anladım bendim tamam kızmam dedim. Sensin dedi ama olmaz deme falan deyince neden olmazsın ki senin kadar seksi bir kız ile beraber olmak bende isterim dedim sevindi ve boynuma sarıldı. O sarılınca beni yarak dikleşti be bacaklarına baskı yaptım anlamıştı canın seks yapmak istiyor galiba diyerek önüme eğildi. Ve yarağımı açıp ağzına almaya başladı ve ormanda onu aralıksız siktim düzenli olarak seks yapıyoruz seksi kuzenim artık karım oldu.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*