Azgın Eniştem İle Tüm Gece Sikiştik

selamlar, ismim arzu 24 yaşında sarışın oldukça çekici bir bayanım. Ablamın evliliğinden sonra evde yalnız kaldım buda beni oldukça bunaltıyordu bende kendimi erkek arkadaşlarıma vererek kafa dağıtmaya başladım vererek derken seks amaçlı değil ilk başlarda normal daha sonrasında tabi konu bir şekilde sekse geçiyordu neden diyeceksiniz evlenmeden önce ablamda aynıydı seks yapıyordu sürekli grup yapmışlığımız bile vardı ablam İle ablamda benim gibi oldukça seksi bir kadındı. Kendine zengin bir kişi bulunca hemen evlendi eniştem o kadar yakışıklı bir kişi değildi ama adamda bitmeyecek kadar çok para vardı buda ablamı ona itti neyse, benimde yakışıklı ama zengin olmayan bir talibim vardı sürekli deliler gibi onunla seks yaparak kendimi tatmin ediyordum bir gün nereden para buldu bilmiyorum ama akşama diskoya gidelim aşkım dedi bende olur hayatım nasıl istersen dedim uzun zamandır diskoya gitmiyordum.

Akşam hazırlandıktan sonra aradım sevgilimi ben hazırım dedim geldi beni aldı kısa şort topuklu ayakkabı falan giydim ben diskoda dans ederken herkes bana bakıyordu buda beni benden alıyordu. Ablam annemlerdeydi eniştemde mesai Kalacam demiş ablamda annemin ısrarına dayanamayıp bizde kalmayı kabul etti neyse diskoda oynarken ilerde eniştem bir kız İle sarmaş dolaş dans ediyordu meğerse mesai dediği başka bir bayan ile gezmekmiş ilk başlarda görmezden geldim ablam için ama yanındaki kız eniştemin oldukça parasını yiyor gibi görünüyordu bir anda o orospu yiyeceğine eniştemin paralarını ben yiyeyim dedim aklıma gelen şeytanlığı anlatacağım birazdan, eniştemin yanına giderek nasılsın dedim beni görünce birden kızardı bende enişte merak etme biraz resmini çektim ama ablama söylemeyeceğim buradan çıkınca beni ara konuşalım dedim tamam baldız dedi.

Gece olmuştu bekliyordum beni aramasını saat biraz geçince eniştem aradı neredesin baldız dedi bende çorba içiyorum gel enişte dedim sevgilimi eniştem gelecek sen git ben onla eve giderim diyerek yolladım. Eniştem geldi teşekkür evet baldız seni dinliyorum ne istiyorsun ne yaparsam ablana söylemezsin bu olayı dedi bende enişte düştün elime başka kadınları sikip para yedireceğine beni sik bana yedir para olmaz mı dedim bir anda dondu kaldı kendinden geçti gerçekten mi baldız dedi bende evet neden olmasın orospular yiyeceğine paranı ben yiyeyim dedim olur canım sen nasıl istersen falan dedi bende sizin ev boş istersen eve geçelim dedim içer miyiz dedi bende olur neden olmasın dedim.

Eve geçerken bir şişe viski aldı eve geçtik, eniştemle güzel bir gece geçircem biliyordum oda kafası güzel benimde ablama ayıp edicem ama zaten sapık eniştem paraları oruspulara yediriyordu. Bende bir başkası faydalanacağına ben faydalanim düşüncesi ile eniştemle yalnız kaldım. Evde beraber içtik sonra eniştem yakın oldu bana dudaklarıma yapıştı öptü bende karşılık verdim sarıldım seviştik. Sapık ruhlu eniştem baldız gerçekten baldan tatlıdır diyerek her yerimi yalayıp yuttuktan sonra beni domalttı ve çaktı bana dakikalarca inleyerek hem beni coşturdu hemde kendisini tatmin ederek sikip içime akıtmıştı. O gün ilk sikiş günümüz öyle geçti daha sonra ise evine gidip geceleri ablam uyuduktan sonra eniştem odama geliyor ve bana yineden güzel zevk verdikten sonra ablamın yanına uyumaya geçmişti.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*