Lisedeki Hoşlandığım Kız ile Yıllar Sonra Karşılaştım

Selam değerli okurlarım öncelikle ismim Taner, Bundan yıllar önce lisede çok hoşlandığım bir kız vardı ne yaptıysam sevgili olmaya ikna edemedim ama yıllar geçmesine rağmen hala aklımdaydı ve o kadar güzel bir fiziği vardı ki aklımdan hiç çıkmıyordu evlenmek bile istedim. Ama ne yaptıysam çabalarım hep boşa gitti o yüzden aradan yıllar geçmesine rağmen onu unutamamıştım. Şuan bir şirkette müdür olarak çalışıyorum sekreterim işi bırakacağını söyledi bende nedenini sordum oda ailevi problemlerinin olduğunu ve çalışamayacağını söyledi ama sizden memnunum yani işimden efendim diyerek helallik isteyip ayrıldı. Olabilir tabi böyle şeyler neden olmasın dedim kendi kendime hemen bir iş ilanı yayınladım. İnternetten baya iyi bir firma olduğumuz için başvuruda çok olmuştu.

Ama benim kafama yatan yeterli performans alabileceğim bir bayan bulamamıştım derken o sırada mailime bakarken yeni bir öz geçmişin geldiğini gördüm aman Allah’ım maili açınca ne göreyim lisede kendini bana büyüleyen aşık olduğum kızın öz geçmişiydi. En az bir saat kadar kendime gelemedim hatta odaya çalışan girip önüme çay bırakmış onu bile fark etmedim sonra hemen elime telefonumu alıp öz geçmişte bulunan numarayı arayarak ön görüşme için şirkete bekliyorum dedim tamam dedi ertesi günü öğlene randevu verdim ertesi gün oldu kalbim sanki yerinden çıkacak gibi his ediyordum o anda kapı çaldı ve gelen oydu inanın hiç değişmemiş hatta daha güzel bir bayan olmuş o beni tanımadı ama ben onu yürüyüşünden tanırım sanki kız beni lisede kendine kutla etmiş gibi ama olsun o benim çocukluk aşkım, ön görüşmeyi yaptık ve işe aldım aradan biraz zaman geçti beni hala tanıyamadı.

Telefondan onu arayarak iki çay alabiliriyim deyince tabi efendim diyerek çayları getirdi kapıyı çalınca içerde kimsenin olmadığını zaten biliyordu. Şaşkınlıkla efendim ikinci çay kimin deyince bende senin diyerek hafif bir gülümsedim oda ilk başta çekincen davrandı ama karşıma oturdu sonra biraz sohbetten sonra hala beni tanıyamadı. En sonunda ona beni hala tanıyamadın deme deyince hayır efendim dedi ben Taner lisede peşinden deliler gibi koşturduğun adam deyince öyle bir şaşırdı ki o zaman bu kadar yakışıklı değildin diyerek espri yaptı. Akşam bir işin yoksa bir yemek yiyelim mi deyince tabi neden olmasın dedi akşam oldu evine almaya gittim onu öyle bir şık giyinmiş ki görünce aklım yerinden çıktı mini etek içine siyah jartiyer altına siyah topuklu ayakkabı üstünde ise şık bir buluz vardı aklım yerinden çıkacak ama aracı bir gözüm onda bir gözüm yolda gittim restorana kadar.

Restorana vardık ama nasıl heyecanlıyım anlatamam sizlere alkol kullanır mısın dedim evet dedi bende bir şarap içelim diyerek cevapladım oda olur dedi. Yemek faslı bittikten sonra kafası hafif çakır olmuştu bende istersen bugün bende kal evdekiler seni böyle görmesin dedi ailesini arayarak kız arkadaşının doğum gününden sonra onlarda kalacağını söyledi. ailesi sorun yapmazmış zaten beraber eve geçtik ama aklımda onu deliler gibi sikmek vardı meğerse oda beni etkilemek için öyle giyinmiş daha kapıdan girer girmez dudaklarıma bir yapıştı aklım çıktı lise aşkım hayalimin kadını önümdeydi bende karşılık vererek sevişmeye başladım ellerim kalçalarındaydı. Hafif hafif okşuyordum sonra önüme eğilerek pantolonumu çıkardı ve sakso çekmeye başladı öyle bir yalıyor ki sanki kırk yıllık orospu gibi aklım yerinden çıkacaktı ilk postayı ağzına boşaldım. İnanın hepsini yuttu ve devam etti sakso çekmeye ikinci çok geç boşalırım diye biraz atmış doku pozisyonu aldık kıyafetleri üstündeydi hale onları çıkarmadan o seksi hali ile onu sikmek istiyordum. Yaladıktan sonra yavaş yavaş vajinasına sokmaya başladım deliler gibi sik beni aşkım demeye başladı inanın sabaha kadar beş posta aralıksız siktirdi kendini bana en az haftada iki gün bu şekilde tekrarlıyoruz.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*