Çocukluk Aşkım İle Yıllar Sonra Yeniden Bir Araya Geldik

Şuan 27 yedi yaşında genç yakışıklı bir delikanlıyım. Kendi işinde gücünde olan nişanlı ve yakında evlenecek olan birisi olarak hayatıma devam ederken uzun yıllar sonra yeniden çocukken hiç anlamadığımızda olsa gizlice seviştiğim kız arkadaşım ile tesadüf bir şekilde karşı karşıya geldik onu gördüğümde yılların nasıl geçtiğini ve çocukken yaptığımız işin ne kadar tuaf olduğunu fark ettim. İçimden diyorum ki keşke o günlere tekrar dönebilseydik o yılları hiç bir şeye değişmem şimdiki hayat çok farklı eskiler gibi olamaz çocukluk aşkımın ismi Buse oda benim yaşımda ancak genç yaşta evlenip sonra mutlu olamadığı için dul kalmıştı. Karşılaştığımızda onu kafeye davet edip birlikte bir şeyler içelim dedim oda kabul edip geldi. Şaşkınlık içinde olan Buse gözlerinden mutlu olduğunu fark ettim ve bir anda çocukluğumuza giderek uzun uzun sohbet etmeye başladık.

Onu dinlemek çok keyifliydi ben sustum sadece o konuştu genç yaşta yaşadığı şeyler ve pişmanlıklarını dile getirdi. çok üzgündü anlattıkları gerçekten acı vericiydi onu teselli ediyordum. Onu dinlerken bir yandan da hiç bir şeyi düşünmemesini ve takmamasını daha iyi günler olacağına inandırmak isteyip onu teselli ettim. Bir birimize o kadar çok anlatacağımız şeyler vardı ki saate baktığımızda üç dört saat olmuştu ama bir birimize doyamamıştık. Eve gitmesi gerektiğini söylediğinde hesabı ödedim ve bir birimize numaramızı vererek ayrılmıştık. Akşam olduğunda telefonuma mesaj gelmişti mesaja baktığımda onun yazdığını gördüm hemen arayarak onunla konuşmaya başladım. Bugün seni gördüğüm için çok mutlu olduğumu ve arada bunu tekrarlayarak yapalım dedim oda tamam dedi. Hislerimiz karşılıklıydı uzun uzun konuşurken bir anda nişanlım arıyor ve kiminle konuşuyorsun diyerek mesaj atıyordu onunla konuşurken nişanlım olduğunu söyledim ve telefonu kapatmam gerektiğini söyledim az beklersen seni yeniden arayacağımı söyledim.

Hemen nişanlımı arayarak ona yalan attım kısa bir süre konuştuktan sonra telefonu kapatıp ve uyuyacağımı söyledim. Eski aşkımı unutamadığım için onunla yaşadığım sevişmeler aklıma geldi ve onu tekrar aradım ve kaldığımız yerden tekrar sohbet etmeye başladık. Onunla sohbet ederken çok eskilere girdik ve bir anda kendimizi kaptırıp normal sohbetimizi cinselliğe döktük o kadar güzel bir kız olmuştu ki onunla çocukken yarım kalmış duygularımı yeniden canlandırmak istedim. Kocasından uzun zamandır ayrı kalan eski aşkım çok azmış ve sekse aç kalmıştır telefonda neredeyse bir bir birimizi yiyecek duruma geldik sabah saat yedi olduğunda kapatalım bence yerimde duramıyorum diyen Buse yarın öğleden sonra görüşelim ve bir birimize daha yakın olalım sohbetimizi görüşeceğimiz evde yeniden başlatırız diyerek telefonu kapattık içim içime sığmıyordu nasıl öğlen saatleri olacak diye sabırsızlıkla bekleyeceğimi bilmiyordum zorlan uyudum.

Öğlen kalktığımda şık giyindim eski aşkımın yanına gitmeye hazırlanıyordum nişanlımı aldatacaktım ama yapacak bir şey yok diyerek onunla görüşmeye gittim. Bir yerde görüştüğümüzde birlikte karar alıp bir otele varıp bir oda tuttuk yan yana geldiğimizde iki heyecanlı yerinde duramayan kişiler olarak heyecanla sarılıp sonra seviştik. Her yerini okşayarak yatağa attım ve çocukken yaşayamadım orgazmı dolu anılarını şimdi doyasıya yaşıyorum.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*