Kafede Tanıştığı Kızlar İle Her Gün Seks Yapıyor

Merhabalar, ismim Tunç 22 yaşındayım her zaman önceliğim ailem olmuştur çünkü beni çok iyi bir şekilde yetiştirdiler bende onlar için başarılı bir evlat olmanın derdindeyim. En büyük zaafım seks yapmak seks dendiği zaman aklımda olan her şeyimi unutuyor ve tamamen sekse odaklanıyorum bundan dolayı başım belada bunun farkındayım ama elde değil hayattaki en güzel şeyden kendimi mahrum bırakamazdım. Çarşıda sürekli takıldığım bir kafe var her zamanki gibi gene oraya gittim ve kendime meyve tabağı falan söyledim ateşli tabakta servis ettikleri için tabak gelirken tüm gözler bana çevriliyor diye benimde hoşuma gidiyor bu şekilde cafedeki en güzel kızları kolaylık ile ayarlaya biliyorum. Karşımda bir sarışın oturuyordu arkadaşlar bakmaya kıyamazsınız uzun bir süre kesiştik bir birimiz ile ama ben onun kalkmasını bekliyordum arkasından bende kalkıp yolda telefon numarasını isteyecektim.

Uzun bir süre sonra hesap isteyince bende hesap istedim ve aynanda kalktık anlamıştı bende onun için kalktığımı ama hesap etmediğin bir şey vardı arabası olduğunu düşünememiştim. Kapıda duran kırmızı mersedese bindi bende arabama binerek takıldım Peşine bir şekilde numarasını almam lazımdı çok seksi bir kızdı, kırmızı ışıkta durdu yanına yanaştım ve konuştum hiç zorluk çıkartmadan verdi numarasını ertesi günü Aradım müsait misin bir şeyler içelim mi dedim olur diyerek yeri ve zamanı konuşup kapattık. Akşam olduğunda ben ondan önce o mekana giderek onu bekledim çok bekletmeden geldi ve öyle bir seksi giyinmişti akıllara zarar siyah çorap altına siyah ayakkabı onu gördüğümde ilk anda tanıyamadım yaklaşınca bana hatırladım. Merhaba nasılsın diyerek oturdu iyiyim de cennet benim ayağıma mı geldi diye espri yaptım dün farklı bugün çok farklısınız gerçekten harika olmuşsunuz dedim.

Okuyor musunuz dedim hayır dedi çalışmıyorum ailem bakıyor dedi bende aynıyım dedim desene sende bende baba parası yiyoruz dedi gülerek galiba öyle oluyor diyerek bende güldüm. Akşama diskoya falan gider miyiz dedim olur neden olmasın ama eve gidip üzerimi değiştirmem lazım dedi bende gayet güzelsin ne gerek varki dedim oda bu kıyafet senle buluşmak içindi disko için kıyafet farklı olur canım dedi bende nasıl istersen diyerek cevapladım. Diskoya vardığımızda herkesin gözü onun üstündeydi gene harika giyinmişti içimden diyordum herkes bakarken ben yakaladım bu güzelliği falan diye seviniyordum.

İkimizinde kafası güzel olmuştu ailem evde değil tatildeler di bize gidelim canım istersen dedim direk olur neden olmasın dedi. Eve girdiğimizde direk dudaklarıma yapıştı ve gecenin sonu ateşli bir seks ile sonlanmazsa ikimizde üzülürüz dedi öpmeye devam etti çılgınlar gibi sevişiyorduk tamamen soyunduk ve atmış dokuz pozisyonunu aldık. Daha sonra domalttım ve sert bir şekilde sikmeye başladım ama daha sert hayatım doyur beni yarağa diyerek azdırıyordu beni bu şekilde sabah kadar kaç posta siktim hatırlamıyorum.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*