En Yakın Arkadaşımın Sevgilisini Ayartıp Yatağa Attım

Merhabalar okuyucularım bugün çok dertliyim kafam çok dolu ne yapacağımı bir türlü bitiremedim ne yapsam kafamdaki deli soruları gideremiyorum. Kafam esti kendimi buraya anlatmak istedim uzun zamandır kimseye bir şey paylaşamıyorum öyle yakın biri olmadığı için hep içimde yaşadım. Bu arada ben Ahmet 29 yaşındayım esmer tenli uzun boylu kaslı bir erkeğim. İstanbul’da yaşıyorum 10 yıldır buradayım çok büyük bir şehir olduğu için belası olayı hiç bitmiyor geçimimi araba satışı ile yapmaktayım. Anlatacağım konu arkadaşım ile aramızda geçen bir olay üzerine bahsediyorum. Çok güvendiğim İsmail isminde bir arkadaşım vardı yediğim içtiğim hiç bir zaman ayrı gitmiyordu. Ona o kadar çok güveniyordum ki gözüm arkada kalmıyordu. Fakat şunu anladım bu hayatta kimseye fazlasından değer vermeyeceksin herkes ederi kadardır en iyi dediğim insan beni arkamdan vurdu.

Onu bu hayatta en çok değer verdiğim kadınım dediğim kız arkadaşımı onunla tanıştırdım. Ondan yana her hangi bir art niyetli düşüncem olmadığı için rahatlıkla sevgilimi ona teslim ediyordum. Aradan zaman geçtikçe arkadaşım dediğim şerefsiz İsmail ve kadınım dediğim kanı beş para etmeyen kız arkadaşım arasında bir şeyler geçtiğini his ettim. İlk başta o kadar çok ikisine güveniyordum ki onlardan asla böyle bir şey beklemiyordum o his beni yiyip bitiriyordu o düşüncelere girdiğim için kendime kızıyordum. Meğer hislerim konusunda yanılmamışım buda beni kahretti arkadaşıma gidip sen nasıl bir adamsın diye sorduğumda ben bir şey yapmadım sevgilin beni kandırdı benle birlikte olmak istedi.

O kadar çok kişiliği bozuktu ki nerdeyse sorunu bende arayacaktı onu o kadar çok kızgındım ki ona o an kızda bir sorun olduğunu meğer sen boşluğa düşmüşsün diyerek onu kendimden uzaklaştırmadım. Bunun sebebi ise kız ve arkadaşımdan bunun intikamını almak ve onu bu yaptıklarından yanında bırakmak istemedim. aklımda o kadar onlara karşı bir kin vardı ki onlara beslediğim nefret sayesinde işim gücüm onlara zarar vermekti. kız arkadaşım bunlardan haberim yokmuş gibi yanıma gelmişti onu arabaya bindirdim ıssız bir yere gidip onunla oturup biraz keyifli sohbet ettikten sonra önceden aldığım viskiyi çıkarttım kendisi viskiyi oldukça sever ama sarhoş olduktan sonra da çılgınlar gibi seks yapar ters ilişkiye karşı bir bayan olduğu için ökemi onu sarhoş ettikten sonra ters ilişkiye zorlamak olacaktı neyse viskiyi açtım birer bardak doldurdum.

Alkolü bitene kadar içtik o sarhoş oldu beni de az kafam kıyaktı ama nefretim ve kinim sayesinde ayakta durdum zorlan ona anal seksi yaşattım. İçindeyken yapma diyordu ama ben zorlan yapıp canını oldukça yakmak istiyordum. Olanlar olduktan sonra içine boşaldım ama oda anal sekse bayıldı yerini bir anda zevke bırakınca beni benden almayı başardı kaşar seks te olan deneyiminden dolayı zaten aşık olmuştum ona onunla işim bittikten sonra o kafayla onu arabadan attım ıssız yerde bırakıp gittim. Artık intikam sırası arkadaşıma gelmişti. Uzun bir zaman da onun sevgilisi ile çok yakın bir dost oldum kıza yaptıklarım zaten ona yetmişti her şeyi öğrendikten sonra yaptıklarımı haklı buldu hiç bir şey yapamadı.

Arkadaşım seksi olan kız arkadaşına ne yapıp kendime yakın bir hale getirebilirim diye düşünceye kapılırken onu Pahalı hediyeler ile aklını alma fikri geldi bir anda aklıma ona gidip pahalı bir kolye alıp evine doğu yola çıktım kendisi yalnız yaşayan bir bayan olduğu için kolaylıkla evine girip çıkıyordum buda hedefe ulaşmam için büyük bir yol oldu benim için evine vardıktan sonra beni görünce biraz şaşırdı normalde haber vermeden gitmezdim ama ona sürpriz yapıp aklını alma lazımdı evine buyur etti beni bir çay içer misin diye sorunca evet dedim çaylarımızı getirdikten sonra karşıma oturunca o iri kalçaları gözüme takıldı. ona yaptıklarım onu çok etkilemişti o sırada bende aldığım kolyeyi hediye paketinde ona uzattım bunu senin için aldım diyimce teşekkür etti ama açtıktan sonra gözlerini alamadı ve bu çok pahalıdır bunu kabul edemem diye söyledi bende sen daha iyilerine laiksin diyerek boynuna takmak istedim. boynuna takarken güzel kokusu çok özeldi boynundan öptüm ve hiç sesini çıkartmadı ve çok hoşuna gidince arkasına dönüp dukalarıma yapıştı ve defalarca seks yaparak şerefsiz arkadaşımdan intikamımı aldım.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*