Üvey Kızımı Devamlı Sikiyorum İkinci Eşim Oldu

Selamlar değerli okurlarım, Ben Fırat evliydim ve bır oğlum vardı ancak anlaşamayıp ayrıldık oğlum annesi ile kalmak istedi ama her hafta sonu onu alıp gezdiriyordum. Mutsuzdum ama yapacak bir şey yoktu kendime bir eş adayı aramaya başladım çalıştığım bir firmada benim gibi dul bir bayan vardı çok hoş bir bayandı aklıma onunla evlenmek geldi ve ilk zamanlarda arkadaşça tanıştık ve sıkı bir dostluk oluştu zamanla aramızda. Neyse beraber bir akşam yemeği yemeye karar verdik akşam oldu yemeğe gittik ve sohbet ederken konu evliliğe geldi kızı ile beraber yaşıyordu ve bana biraz dert yandı sebebini sorunca kızım 19 yaşında oldukça da güzel evlenip bir üvey baba ile aynı evde bırakmaya korkuyorum falan dedi bende korkma hayırlı bir kısmet çıkar inşallah diyerek kendime açık kapı bırakmaya çalışıyordum.

Aradan bir hafta geçti ve tekrar yemeğe gitmeye karar verdik akşam ben biraz erken çıktım işten ve kuyumcuya gidip bir yüzük almak istedim evlenme teklifi edecektim. Kabul eder mi bilmiyorum ama içimden bir ses kabul eder diyordu. neyse restoranı arayıp masayı süsletip bir yer ayırtım sonra onu almaya gittim sanki his etmiş gibi çok şık giyinmişti gözlerimi ondan alamadım. Yemeğe geçtik masayı görünce çok mutlu oldu hayatında ona kimse böyle sürpriz yapmadığını falan söyledi bende devamlı yaparım sana merak etme diyerek cebimden yüzüğü çıkarıp benimle evlenir misin dedim hiç düşünmeden evet dedi mutlu bir şekilde yemek bitti eve bırakmak istemiyordum onu çok şık giyinmiş onu bu gece ne yapıp ne edip sikmem lazımdı.

Beraber bir bara gidip kutlayalım dedi kabul edince güzel bir bara gittik beraber bir şişe viski söyledik ve içmeye başladık içtikçe daha da azıyordum bence oda uzun zamandır yarağa hasret yaşıyordu. Biraz kafası güzel olunca konuyu sekse getirdim kendimin uzun süredir bir bayanla birlikte olmadım dedim. Oda bende uzun zamandır bir erkek ile beraber olmadım dedi masanın üstünden artık merak etme aşkım biz bir birimize yeteriz deyip dudağından öptüm hoşuna gitmişti neyse masadan kalktık eve doğru yola çıktık bacaklarından gözlerimi alamıyordum biraz dokundum sonra yavaş yavaş okşamaya başladım.

Belli ki onunda hoşuna gitti sinirlenmedi onun evine değil benim evime gittim sonuçta kızı evdeydi orada onu sikemezdim gece boyu deliler gibi sikme arzusu vardı gün boyu o kıyafetler ile görünce neyse benim eve geldiğimi anlayınca nereye gidiyoruz dedi bir kahve içelim aşkım bende sonra bırakırım seni dedim olur aşkım diyerek elini tutup yukarı çıkarttım eski karım seks konusunda isteksiz olduğu için azdırıcı damla almıştım ben kahveleri yapayım dedi oda ben yaparım aşkım sen otur dedi aşkım sen evlenince yapacaksın zaten şimdi ben yapayım bir tanem dedim oda ne kadar düşüncelisin dedi ama bilmiyordu gece boyu onu sikeceğimin planını yapıyordum. Neyse kahveleri yaptım onun kine azdırıcı attım ve içmeye başladık.

Kahveler bitti hafif hafif terlemeye başladı ilaç etkisini gösterince bende yanına gidip saçını okşamaya başladım yavaş yavaş sonra öpmek için eğildim ve kendisi bunu anlayınca dudaklarıma yapıştı ve deliler gibi sevişiyorduk kendimi ondan alamıyordum. Tamamen soydum sadece topuklu ayakkabı fantezim olduğu için ayakkabısını çıkarmadım bende soyundum yarağımı ağzına aldı deliler gibi yalıyordu. Sik beni parçala beni kocacığım diyerek yalıyordu kendimi alamadım ve bende onun amına indim ve diler gibi yaladım onu yatakta öyle uzanıyordu üstüne çıkıp bacaklarını omzuma alıp onu o pozisyonda 20 dakika siktim boşaldıktan sonra duşa girdi beraber duşta doymadım aşkım ben bir tane daha yapalım dedi ilaç çok etkili çünkü tamam aşkım diyerek duşta bir posta daha deliler gibi siktim.

Üstümüzü giyindik artık beni bırak aşkım kızım evde yalnız dedi bende tamam dedim eve geçtik gel bir çay içelim kızımla tanış dedi içeri girdik kızı odasında uzanıyordu yatağın üstünde bilgisayar ile bir eyler yapıyordu. Ama bir seksi kıyafet vardı üstünde birde topuklu ayakkabı gözlerimi alamadım ondan neyse içeri çağırdı beraber geçtik çay içerken tanıştık neşeli bir kızdı çok iyi anlaştık. Beraber keyifli vakit yaşardık belliydi neyse annesi söyledi evleneceğini çok iyi olur anne kim ile dedi annesi de beni gösterdi sevindi bir anda belli beni sevmişti çok yakışmışsınız annecim mutluluklar dilerim size dedi ve odasına gitti tekrar.

Nikah işlemleri için randevu aldık nikahımız kıyıldı ve benim ev eski idi onun evinde beraber yaşamaya başladık geçen zaman içinde kızı ile aramız çok iyi idi beraber her here gidip geziyorduk dedi bir gün havuza gidelim dedim oda olur dedi annesi bizi görünce çok mutlu oluyordu öz babası gibi davranıyorsun diyerek bana teşekkür falan ediyordu. Neyse havuza gittik beraber soyunma odasından çıktı aman Allah’ım bu ne güzellik o göğüsleri falan taş gibi duruyor amı adeta mayodan çıkacak gibi kabarık duruyordu. Beraber biraz yüzdük eve gidelim artık dedim tamam dedi eve girdik üstünü değiştirmek için odaya gitti annesi işteydi gelmesine iki saat vardı daha kapı deliğinden onu izliyordum mayosunu çıkartı o an o amı görünce daldım içeri ne oluyor ne yapıyorsun dedi ağzını kapatarak amını okşamaya başladım. Sonra bende soyunup zorla ağzına verip sakso çektirdim biraz geçti azdı oda kurtuluş yok bari zevk alayım dercesine yalamaya başladı ve onu en az dört posta siktim ve bunu haftada en az iki kere tekrarlıyorduk ikinci eşim oldu fahişe

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*