Üvey Annem İle Üvey Ablamı Babamdan Gizli sikiyorum

Merhabalar, değerli okurlarım sizlere bugün başımdan geçen gerçek bir seks hikayemi anlatacağım. İsmim Berk 20 yaşındayım babam ile yalnız yaşıyorum. Annem ile babam anlaşamadıkları için ayrıldılar ben babam ile kalmayı tercih ettim annem ile ama hemen hemen her gün görüşüyorum. Babam evlenme kararı alınca annem ile paylaştım bunu tabi ki evlensin bir ömür yalnız yaşanmaz oğlum dedi annemin dedemden kalma mirası olduğu için durumu çok iyiydi. hiç evlenmeyi düşünmüyordu annem annem diye demiyorum ama çok seksi bir kadındı annem olmasa gerçekten sahip olmak isteyeceğim kadar güzeldi. Babam evlenmeyi düşündüğü bayanı eve davet etti kadının birde kızı vardı 23 yaşında falan çok seksi bir kızdı hele annesi ondan daha seksiydi.

Babam ağzının tadını biliyor dedim kendi kendime içimden, babam bizde yaşayacaklarını söyledi. Benim için fark etmez baba sen nasıl istersen dedim tamam oğlum o zaman hadi ablanın odasını ayarlayalım dedim nasıl yani yaşı benden büyük mü falan dedim evet oğlum senden 3 yaş büyük ona abla dersin ayıp olmasın dedi. Ben abla falan demem baba benim ablam değil o deyince kızdı tamam baba sen nasıl dersen öyle olsun dedim. Neyse eve geldiler yerleştiler artık evin içinde iki seksi bayan vardı üvey kardeşim evde devamlı kısa şortlar giyerek geziyordu ve beni çok tahrik ediyordu. Kendimden geçiyordum onu gördükçe ama yapacak bir şey yoktu sahip olmam biraz zor gibi geldi.

Ama zoru başarmayı seven bir erkektim. Evde odamda alkol içtiğim sırada kapı çaldı gelen üvey kardeşimdi sen neden hiç konuşmuyorsun benimle falan dedi bende ne konuşayım ki hiç samimi değiliz falan dedim. Samimi olmak istemez misin benimle dedi isterim neden istemeyim dedim bende. O zaman bana da doldur bir bardak alkol beraber içelim o zaman samimi oluruz dedi tamam olur diyerek bir bardakta ona doldurdum. Beraber içmeye başladık sohbeti çok hoştu içtikçe açılıyordu ama öyle seksi bacakları vardı ki hele ki devamlı porno izlediğim için bayanların ayaklarına takmıştım kafayı onun ayakları da çok temiz ve bakımlıydı.

Kafası yavaş yavaş güzel olmaya başladı konu sevgililere geldi sordu bana sevgilin var mı diye bende yok dedim. Nasıl karşılıyorsun erkeksi ihtiyaçlarını falan dedi bende para verip birlikte oluyorum hayat kadınları ile dedim burada ben dururken sen para vererek seks mi yapıyorsun dedi şaşırmıştım. Anlamadım falan dedim neyi anlamadın benimle seks yapmak istediğini bilmediğimi falan mı zannettin geldiğimden beri benim ayaklarıma ve bacaklarıma bakıyorsun emin ol beni de sevgilim iyi sikemiyor bende kendime iyi bir sikici arıyordum dedi.

O zaman artık ben varım sana seni nasıl sikeceğimi göstereyim artık benden başka kimseye kendini siktirmek istemezsin dedim. O zaman gel göster marifetini diyerek şortunu indirdi aşağı ilk başta yala dedi. Hemen amına yapıştım bir saat kadar falan deliler gibi yaladım amını çılgına dönmüştü altımda resmen inleyerek sik beni diyordu. Yarağımı yavaş yavaş soktum amına bir anda hızlandım daha sert sik aşkım dedikçe daha hızlı sikiyordum onu kendinden geçiyordu. Arkamdan kapı sesi geldi arkamı döndüğümde üvey annem amı ile oynuyordu onu fark etmemiş gibi devam ettim kızını sikmeye kendinden geçiyordu oda gelir yanımıza bize katılır dedim ama gelmedi.

Kızın altımda pestili çıktı hala daha sert sik beni aşkım diyordu artık çok yoruldum ve amına boşaldım. Banyoya ya beraber girdik banyoda bana artık beni sadece sen sikebilirsin dedi. Ama aklım hala üvey annemdeydi mutlaka yanıma gelecekti beni de sik diye biliyordum. Duştan çıktıktan sonra bir posta daha siktim onu kendinden geçti kendi odama geçtim film açtım izliyordum. Kapı çaldı gelen üvey annemdi oğlum müsait misin dedi evet gelebilirsin dedim bende. Kızım ile sizi sikişirken gördüm lütfen bende sekse aç bir kadınım benim bu açlığımı da al dedi şaşırmıştım anne kız ikisi de seks müptelası çıktılar tamam diyerek yatırdım amını yalamaya başladım kendinde geçti hemen amına girerek saatlerce sikerek içine boşaldım artık her gün sırayla birini sikiyorum.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*