Sürücü Kursundaki Hoca İle Tutkulu Seksimiz

Oldukça köklü ve zengin bir ailenin tek oğluyum ismim Bora henüz 20 yaşındayım ama oldukça yakışıklı bir bayanım altımda Mercedes marka aracım var ama ehliyetim yok sizlere komik gelebilir am anlatacaklarım tamamen gerçek başımdan geçen olayımdır. Babacığımın ortağının sürücü kursu kursu var başında da ise adamın kızı müdür olarak çalışıyor oda henüz 21 yaşında müdür olmuş ama sonuçta babasının işi tabi ki olacak babama artık ehliyet almak istediğimi söyledim oda tamam oğlum ortakla bir konuşayım onun sürücü kursu var yaptığımız iş harici dedi bende tamam baba dedim. Akşam oldu babam geldi sabah beni kursta ortağının müdür olan kızının beklediğini söyledi.

Sabah oldu ve ben şık bir şekilde giyinip sürücü kursuna doğru yola çıktım o sırada müdür olana babamın arkadaşının kızı balkonda kahve içiyordu bende aracı park ederken hafif bir bakıştık ama daha önceden tanışmadığımız için bir birimizi bilmiyorduk neyse içeri girdim oda kursa girdiğimi görünce kendi odanın kapısında içeri girerken Nihal hanım siz misiniz diye seslendim beni babam gönderdi babanızın ortağı dedim. Ha biliyorum babam bana bahsetti diyerek gülümsedi ve beni içeri buyur etti bir şeyler içer misiniz deyice bende bir sade kahve alırım dedim tabi diyerek telefonu eline alıp bize iki sade kahve dedi neyse kahvelerimiz geldi hem içip hem de sohbet etmeye başladık kendisi o kadar güzel bir bayandı ki kendimi ondan alamadım ama bende en az onun gibi güzel bir gençtim oda gözlerini benden alamıyordu.

Daha sonra evrakları verdim ve beni kayıt yaptı daha sonra iletişim için bir numara alabiliriyim deyince bana özel numarasını verdi direk anlamıştım o an oda benden hoşlandı yoksa neden özel numarasını versin bana dedim içimden ve oradan ayrıldım. ertesi günü tekrar eksik olan evrakları vermek için gidecektim sanki evrak listesini kaybetmiş gibi yazdım ona tabi akıllı bir bayan anladı yalan olduğunu ama bir şekilde sohbet etmemiz lazımdı sohbet baya koyu hale geldi saatte biraz genç oldu bana yatalım yarın nasılsa geleceksin sohbetimize kaldığımız yerden devam ederiz dedi ve kapattı ertesi günü evrakları götürdüm. ve beraber bir yemek yer miyiz deyince kabul etti bir güzel restorana gittik benim araç ile ehliyetin yok ama Mercedes kullanıyorsun dedi bende e baba parası ne yapalım diyerek espri yapıp güldük beraber, Sevgilin var mı diye sordum oda yok senin dedi bende yok dedim.

Baya güzel bir kızsın dedim nasıl olmaz falan dedim oda sende çok yakışıklısın senin nasıl yoksa benimde ondan yok dedi kısık bir sesle sen benim sevgilim olsan seni sokağa salmam dedim içimden dediğimi zannettim ama sesli söylemişim oda gülünce ben seslimi düşündüm dedim oda evet dedi ne yapayım çok güzelsin haksız mıyım dedim. Oda haklısın ama sevgilin değilim dedi bende olursun ne olacak dedim tamam deyince aklım çıktı. neyse akşam bir yerlere içmeye gidelim dedim oda hem ehliyet yok hem alkol biraz komik olur dedi bende sen kullan dedim benimde yok demez mi sesli güldüm o an neden güldün dedi seninki daha komik millete ehliyet verip kendinin ehliyetinin olmaması ne yapayım babam araba almıyor dedi bende ben alırım sana aşkım dedim ilk aşkım dedim ya aklı gitti onunda meğerse oda sevgili arıyormuş.

Kendine neyse içmeye gittik akşam içerken seksten konu açıldı seksi çok sevdiğini ama herkes ile yapamadığını babasının çok tanıdığını olduğundan korkuyordu. Duymasından bende ben varım sonuçta arkadaşlar bir şey olursa evleniriz dedim neyse benim kızlar için tuttuğum ayrı bir ev vardı oraya geçtik daha kapı açılmadan beni öpmeye pantolonun üstünden penisimi ellemeye başladı. içeri girdikten sonra hemen soyundu ve beni elleri ile soydu sakso yapmaya başladı bende onu atmış dokuz pozisyonuna alarak beraber yalamaya devam ettik. İnanın öyle seks e aç bir kız ki anlatamama sabaha kadar defalarca seks yaptık düzenli bir ilişkimiz oldu ve her fırsatta onu sikiyorum.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*