Seksi Kuzenime Ata Biner Gibi Çakıyorum

Ben Mustafa, İzmir Foça’da yaşıyorum 28 yaşında hiç evlenmemiş ve hiç evlenmeyi düşünmeyen ana kuzusu bir evladım. Aileme çok düşkün biriyim asla ailemin dediklerinden başka şeyleri yapmıyorum ve sürekli iyi bir evlat olmak yolundayım. Ancak, başıma geçen sene bir şey geldi bunu buradan anlatmak istedim. Uzun zamandır anlatmak istediğim birini bulmak istedim ama cesaret ve kimse duymasın diye diyemedim. Burada anlatmak iyi bir şey her kez anlatıyor ve kimse kimseyi bilmiyor.

Geçen sene büyük teyzemin evine gittim bir kaç gün misafirlikten sonra teyzemin ortanca kızı Olan Sibel’i gördüm ve o günden sonra unutamadım. Bir kaç ay onu düşünerek ve arada sırada evine giderek görüyordum. Ama bir türlü aklımdan çıkmıyor bende atmaya bir türlü yeltenemedim. Aradan zaman geçti sonra kafayı iyice taktıktan sonra yeniden evine gidip kalmak istediğimde işe girdiğini öğrendim. evden çıkıp iş yerinde beklemeye başladım. İşten çıktığını görünce tesadüf bir halde gibi davrandım ve karşısına çıktım.

Beni görünce çok şaşırdı ne yapıyorsun burada kuzen diyerek sorunca ilk başta heyecan duydum ne diyeceğimi bilemedim ama kendimi toparladığımda cevap verip işlerim vardı buradan geçiyordum diyerek cevapladım. Beni gördüğünü ve sevindiğini söyledi birlikte bir çay içelim sonra seni ben eve bırakırım benimde işim bitti akşam oldu eve yalnız gitme diyerek çay içmeye gittik.

Onunla konuşmaya başladığımda her şeyi anlatmaya karar verecektim ama çok korktum annesine söyleyecek diye. Çayımız bitti bana bir şey söyleyeceksin gibi geldi dedi bana o lafı diyence artık ne olacaksa olsun diyerek anlatmaya başladım. Seni uzun zamandır düşünüyorum kuzenim eğer sende istersen ciddi bir ilişki yaşayalım dedim.

Bana karşı bir şeyler hissettiğini anlamıştım ne zaman anlatacağını söyleyeceğini çok merak ediyorum diye söyledi. Beni ilk gördüğünde benimle olacağını ama kuzenimdir diye oda kafası karışık bekliyormuş. O gün o çayı içmemiz oraya gitmem benim için çok iyi oldu kafamda takılan güzel kuzenimi elde etmeyi başardım ve her hafta sonu görüşmeye gidiyordum. Çalışıyor ve hafta sonları gezmek için annesinden izin alıyordu sorun olmadığı için bende her hafta onu yanındaydım.

İlk başta aramızda cinsel ilişki olmadı sonuçta kuzenimde ona ciddi olalım diye başladık ama ben hiç ciddi bir ilişkiye hazır olmadım ki ya onu bırakacaktım yada onu emellerime bulaştıracaktım. Neyse çok düşündüm ve karar verdim her şeyi olacağına varır diye düşünürken onun beni istemelerini fark ettim.

Her şeyi akışına bırakalım dediğimde en son görüşmeye gittiğimde senin olmak istiyorum aşkım eğer sende istersen bitirelim bana sahi ol dedi. Zaten kafam karışık halde düşünürken onun istemesi beni daha çok azdırdı ve otele gittik birlikte bir oda tuttuğumda girip yalnız kaldık. Odada her şey bir anda başladı ve onu saatlerce zevkten çıldırttım ve çatur çıtır sikip mutlu ettim.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*