Markette Çalışan Seksi Kızı Çılgınca Siktim

Ben Onur 26 yaşındayım. Bir fabrikada çalışan kendi halinde olan kalabalık bir aileye sahip genç sekse düşkün bir erkeğim. Seks yapmayı seviyorum sürekli farklı tatlar arıyorum çoğu zaman çok kızlarla takılmam sorun oluyor ise yine de yaptıklarımdan pişman olmuyorum tekrardan farklı kızlara yöneliyorum. çapkınlığım ve azgın oluşum biliyorum başıma bela bunun için evlenmeye cesaret edemiyorum bir kadının yetmeyeceğinden dolayıdır. Neyse ki yaşım genç bir süre daha bekarlık hayatımı keyifle yaşaya bilir farklı kızlar ile konuşabilirim size bu hikayemde markette çalışan erkekleri elinde oynatan bir kızı nasıl kandırıp siktiğimi anlatıyorum.

Her gün markete bir şeyler almaya gidiyorum o kız ile daha yakın olabilmek için çok fazla alış veriş yaparak kendimi ona gösteriyorum. ilk başlarda beni fark ediyor ama yüz vermiyordu bu benim kanıma çok dokundu daha sık gitmeye başladım. Daha çok benden uzak kaldığını düşününce akşam market kapanışında onu bekledim. Çok güzel spor bir aracım var onunla hava atıp zengin olduğumu ve ne kadar deli dolu olduğumu göstermek istedim. Aslında askeri ücretle çalışan araç kredisi ödeyen zor bela geçinen birisiyim ama kızı o kadar kafama taktım ki illa onu elde edecektim.

İş çıkışında arkadaşı ile eve doğru yürüyordu yanında biri olduğu için onu arabamla takip ediyorum. Ta ki arkadaşı onu yalnız bırakıp eve gittiğinde sonra bende onunla konuşmaya gidecektim. Her şey istediğim gibi oldu arkadaşı ayrıldı eve gitti arabamın müziğini hafif açtım yanına yaklaşıp kendimi gösterdikten sonra merhaba diyerek kendisini eve bırakmayı söyledim. Hava çok soğuktu teklifimi hemen kabul etti aslında havanın soğuk olması bahaneydi kızın havalı arabalardan hoşlandığını bildiği için yakınlaşmıştım.

Arabama aldığım mahallenin güzel kızı artık ağıma düşmüştü bir kaç defa akşamları arabam ile onu evine bıraktım ve sonrasında sevgili olduk bir birimizi yakından tanımaya başladık kısa süren konuşmalar ve her akşam onu eve bırakmalarım bir süre sonra onunla daha yakın olmayı düşündüğüm için bir daha ki akşama onu arabaya aldığımda bir şeyler içelim diyerek bir yerlere götürmek istedim.

Zaten çok rahat ve istediğini yapan bir kızdı akşam işten çıktığında arabam ile aldım sahile doğru gidiyorduk yolda giderken bir markete uğradım ve bir şişe viski aldım sonra aracım ile sahile girdim alkolü çok seviyordu hele viski olduğunu görünce çok sevindiğini gördüm viskiyi yarısından çoğunu içtik kafası çok güzel olunca beni yalamaya başladı. Bende fırsatını bulduğum için arabamın arka koltuğuna götürdüğüm marketçi güzelini sikerek havasını aldım.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*