Kankamın Azgın Annesini Ayartıp Yasak İlişki Yaşadım

Merhabalar, henüz 17 yaşında çok yakışıklı bir delikanlıyım çok samimi bir arkadaşım yani kankam var. Her gün onunla takılıp onunla geziyorum arkadaşım bir annesi var oldukça seksi bir kadın her zaman dekolte kıyafetler giyiyor eve der çalışmaya gittiğimde buda beni baştan çıkarıyor her gece onu hayal ederek 31 çekiyorum artık onu sikmenin bir yolunu bulmam lazım ama arkadaşıma yanlış olacağı için her seferinde vaz geçiyorum. Bir gün arkadaşıma gene ders çalışmak için gittik annesi biz eve girerken oda evden çıkmak için hazırlanıyormuş. Neyse biz oturduk ders çalışmaya başladık evden çıkmadan bize içecek ve kek getirdi ders çalışırken yersiniz diye. teşekkür ettim çok kısık bir ses tonu ile yutkunamadım o kadar seksi giyinmiş ki gözlerimi ondan alamadım.

Sanki bunu anlamış gibi bana baka kaldı kendisi dul bir bayan olduğu için mutlaka seks ihtiyacını karşıladığı birisi vardı diye düşünüyordum evden o çıkarken canım kenarından dışarı baktım çok kaliteli bir araca bindi ve adamı öptü dediğim gibi bir sikicisi çıktı hem de zengin bir sikici bu zamanda herkes zengin arıyor adam da biraz yaşlıydı. Evde biz ders çalışırken geldi dikkatli gene onu süzdüm fark etti bende onun süt yeninin olmadığını fark ettim ama arkadaşıma çaktırmıyordum. O meme uçları iri iri duruyordu anladı onun seksten geldiğimi anladığımı gülümseyerek odasına gitti arkadaşıma ben lavaboya gidiyorum dedim oda tamam dedi lavaboya giderken odasının kapısı açıktı üzerini değiştiriyordu biraz durup onu izledim.

Beni fark etti ama kızmadı hiç bende lavaboya girdim çıktığımda kapıda bekliyordu beni bende onu görünce başımı öne eğdim eğme başını az önce gayet güzel izliyordun beni şey utandım dedim özür dileyerek oradan arkadaşım yanına gittim ve benim eve gitmem lazım geç oldu dedim arkadaşımda tamam dedi eve gider gitmez banyoya koşup hemen gene onu hayal ederek 31 çekmeye başladım fışkırarak boşaldım ama hiç zevk almamıştım çünkü tüm bedeni hala gözümün önündeydi. Telefonumdan güzel kadınları görmek istedim internetten Manavgat escort sitesine girdim orada ki kadınları seyredip sonra uyumak istedim. Evdekiler oturmuş televizyon seyrediyordu bende uyumaya gittim sabah oldu okulda arkadaşımı gördüm yanıma geldi neden erken kalktın dedi bende evden aradılar ondan dedim. Ama aklımda hala çılgın ve seksi annesi vardı akşam tekrar gelir misin dedi utanmıştım annesinden ama yok diyemedim.

Okuldan çıkınca evlerine gittik annesi çok kısa bir şort giymiş birde üstünde göbeği açık bir buluz vardı gene dikkatli süzdüğümü fark etti ne yapayım onu görünce kendimi ondan alamıyorum o kadar seksi bir kadın ki üstünü yırtarak sikmek istiyordum bu arada benimki iri ve kalın bir alet arkadaşlar seks yapınca partnerim mutlaka tekrar beni sik diyerek yanıma gelir o kadar iyi seks yapıyorum yaşım genç ama aletim baya büyük neyse ben gene lavaboya gittim. Baktım odada kendini okşuyor kapıda durup biraz izledim beni fark etti içeri çağırdı benimle seks yapmak istiyorsun herhâlde küçük adam dedi bende evet dedim ama oğlum var şimdi olmaz dedi.

Bende bari biraz yalaya bilir miyim dedim tabi dedi ve yumuldum amına deliler gibi yalıyordum bir anda yüzüme fışkırarak boşaldı bende sıra bende sende beni boşal diyerek pantolonumu sıyırdım. Aleti görünce gözleri açık kaldı çocuksun ama çoğu erkekten büyük dedi ağzına aldı ve beni boşaltana kadar yaladı. O kadar mutluydum ki anlatamam ama canım sikişmek istiyordu bana yarın oğlum okulda olur ben evde seni bekleyeceğim sen okuldan kaç bana gel dedi. Yarın olması için sabırsızlanıyordum tamam diyerek arkadaşımın yanına gittim ne oldu terlemişsin baya da geç kaldın kabız olmuşum dedim güldü bende gülümsedim ders çalışmaya deva ettik. Ertesi gün okuldan kaçtım ve evlerine gittim kapıyı çaldım açtı ama gecelik nasıl güzel duruyordu içinde odaya geçer geçmez soyundum ve onu soluksuz dört saat için beş posta siksim her yerinden bunu haftada en az iki kere tekrarlıyoruz.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*