İş Başvurusuna Gelen Adam İle Yasak Aşkımız

Merhabalar değerli okurlarım bugün sizlere başımdan geçen tamamen gerçek olan bir yasak aşkımı anlatacağım keyifli boşalmalar diliyorum sizlere yazdıklarımı okurken. Adım Seda 29 yaşında bir şirkette genel müdür olarak çalışıyorum yönetici kadrosunda açık olduğu için bir iş ilanı paylaştım sosyal medya aracılığı ile neyse biraz sizlere önce kendimden bahsetmek istiyorum. Evliyim ve bir oğlum var eşimle aramız çok iyi zaten genel müdür olduğum şirketin sahibi kendisi severek evlendik ama eşimin bir kusuru var beni yatakta yeterince sikemiyor bende onu aldatmaya karar verdim ne yapayım.

İş başvurusu için birisi geldi görüşmeye oldukça yakışıklı ve karizmatikti beni baya etkiledi ne yapıp ne edip kendimi onun güçlü kollarında saatlerce sikmesini sağlamam lazımdı neyse iş başvurusunda işe aldım onu oda evli ve bir kızı vardı. ilk iş gününde baya iyi olduğunu fark ettim işinde bu beni daha da mutlu etti ben devamlı mini etek giymeyi severim ve tüm şirkettekilerin arkamdan nasıl baktığını oturur keyifle sonra kameradan izlerim ve giydiğim tangalar eğildiğim zaman tamamen görünür ve hepsi azgınlıktan ölürler ama eşim ile aynı şirkette olduğum için kimseye güvenip kendimi siktiremiyorum.

Ama o en son işe aldığım yönetici aklımdan hiç çıkmıyor ona kendimi siktireceğimden emindim ama nasıl olacağını düşünüyordum. Sabah erken gelirdim iş yerine o gün tesadüf mü bilmiyorum ama oda şirkette erken gelmiş buda beni oldukça keyiflendirdi. O gün gene mini etek ve jartiyer altta ise topuklu bir ayakkabı yani sizin deyişiniz ile fahişe gibi giyiniyorum ama erkekleri kudurmak çok hoşuma gidiyor odama geldi dosya vermek için imzalamam gerekiyormuş neyse imzaladım otur bir kahve içelim dedim kabul etti tamam oldu dedim. Kahve içerken evlilikten konu açıldı oda benim gibi açık sözlü birisi belli konuşmalarından.

Evliliği çok iyi ama karısının yatakta iyi olmadığını söyledi bende aynı dert bendede var diyerek hafif güldüm neyse kahveler bitti odadan çıktı. Biliyordum oda beni istiyordu zaten çok az erkek benim bu seksiliğim karşısında kendini tutar. ertesi gün gene erken geldi tamam bu iş oldu oda beni istiyor dedim bu sefer ben iki kahve alıp onun odasına gittim daha çok erken olduğu için sekreterler bile işe gelmemişti. Akşam bir şeyler yiyelim mi beraber dedi bende olur dedim akşam eşimden arkadaşlara diyerek izin aldım ve evden araçla çıkıp onu aradım oda maç izlemeye gidiyorum diyerek izin almış.

Neyse yemek yedikten sonra ne yapalım dönelim dedi benden bir ışık bekliyordu bende evde sıkılıyorum biraz gezelim dedim dünden razı tamam dedi direk. Beraber bir er bira alıp araçta içtik daha sonra canım çok seks istiyor dememe kalmadı yapıştı dudaklarıma bacaklarımı da okşayıp benim her yerimden yalıyordu. Daha sonra araçta olmaz otele gidelim dedim oda tamam diyerek otele sürdü aracı otelden daha odaya girmeden beni kucağına alıp yatağa fırlattı deliler gibi sevişiyorduk sekse aç iki insan bir birini bulmuştu tamamen soyunduktan sonra sabaha kadar deliler gibi seks yaptık ve bunu her gün şirkette ama sevişmek olsun ama depoda ayak üstü seks olsun tekrarlıyoruz şuan hamileyim eşim ondan olduğunu düşünüyor ama değil seks aşığımdan.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*