Halamın Seksi Üniversiteli Kızını Her Gece Sikiyorum

Selam arkadaşlar, bugün sizlere halamın seksi kızını nasıl siktiğimi anlatacağım keyifle okumanızı tavsiye ederim. İsmim Cemal 26 yaşındayım babamın şirketi olduğu için durumumuz çok çok iyi hiç bir eksiğim yok sahip olmak istediğim her şeye hemen sahip olabiliyorum babamın sayesinde, altımda son model spor arabam ve devamlı farklı sevgililerim oluyor. Ama halamın bir kızı var yıllardır aklımdan hiç çıkmıyor onun ile seks yapabilmek içi posizyonuna6 geçtik bende onun o mis kokulu amını yalamaya başladım.n her şeyi verebilirim. İstanbul’da üniversite okuyor son sınıfta ismi Gamze ondan o kadar hoşlanıyorum ama o bunu bilmiyor ara ara İstanbul’a gidiyorum onu görmek için ama kuzen olarak gidiyorum kendimiz Antalya’da yaşıyor aramızda 8 saatlik yol var ama ben ayda 1 kere kesin onu görmeye giderim bu yüzden beni çok seviyor sürekli ihtiyacı olan şeyleri ona alırım onunla gezerim ve eylenirim ama o bana kuzen muamelesi yapıyor benim ona karşı neler his ettiğimi bilmiyordu.

Onun ile her konuda şaka yapıyordum ama seks konusunda benim ile arası kötü olmasın diye hiç bir şekilde şaka dahi yapmıyordum ki devamlı görüşebileyim en sonunda ona neden bu kadar iyi davrandığımı anlayacaktı diye düşünüyordum. Gece saat 3 gibi telefonum çaldı arayan gamzeydi efendim diyerek telefonu açtım orada bir parti olacağını ve sevgilisi olmadı için yalnız gitmek istemediği falan söyledi bende senin için ne yapabilirim Gamze dediğimde. Benim ile birlikte sanki biz sevgiliymişiz gibi gelir misin dedi bende neden olması dedim yalandan bile olsa bir günlük sevgili olacağımı duymak beni çok mutlu etmişti parti ne zaman dedim yarın öğlen dedi keşke dün haber verseydin Gamze şimdi bu saatte 8 saatlik yol gelinir mi dedim benim için yapmaz mısın falan dedi bende yaparım tabi ki hemen hazırlanıp yola çıkıyorum sabah 10 gibi orada olurum dedim en şık takım elbisemi birde en güzel spor kıyafetimi aldım yanıma ne partisi olduğunu bilmediğim için yanımda bulunsun dedim.

Yola çıktım yarı uykulu her petrolde durup yüzümü yıkıyordum çünkü çok uykum vardı ama gitmek istiyordum. Neyse sabah 10 gibi orada oldum beni görünce çok sevindi eve geçtik bana çok güzel bir kahvaltı hazırlamış kahvaltıyı yaptıktan sonra duşa girdim hazırlandım. Sonra bende duşa girip hazırlanayım sonra çıkarız olur mu dedi bende tamam ben bekliyorum dedim kendime bir kahve yaptım uykumun açılması için ve onu beklemeye başladım bir saat sonra falan geldi ama onu gördüğümde gözlerime inanamadım. Gamze sen ne yaptın ya dedim ne oldu ya dedi güldü sen bir prenses olmuşsun keşke gerçek sevgilim olsan diye espri yaptım belki bir gün olurum ama şimdi çıkalım geç kalacağız yoksa dedi parti açık alanda bir yerdeydi son model spor arabam ile gittiğim için oradaki tüm kızlar ben ve gamzeye bakıyorlardı. Onların baktığını fark eden gamze elimi tuttu yürürken bende şaka olsun diye Gamze çok güzel kızlar var ben birini ayarlarım baksana bana nasıl bakıyorlar falan dedim sus seni gebertirim bak diye beni öptü sırf kızlar bana bakıyor diye.

Şaşırıştım beni öptüğü için kendime gelemedim bir kaç dakika ne oldu dedi bende az önce beni dudağımdan öptün farkında mısın dedim. Evet istemiyor muydun yoksa benim yanıma neden bu kadar sık geldiğini anlamayacak kadar salak değilim aşkım diyerek tekrar öptü beni nasıl yani şimdi sen gerçekten mi dedin aşkım diye dedim evet tabi ki salak bende senden hoşlanıyorum, yoksa burada baksana ne kadar erkek var sence bir tane sevgili bulamaz mıydım kendime dedi. Kendimden geçmiştim parti bitti beraber eve gittik kapıdan girdiğimizde dudaklarıma yapıştı ve deliler gibi sevişmeye başladık ben hala kendime gelememiştim. Neyse yatağa geçtik ve soyunduk yarağımı ağzına alıp deliler gibi sakso yapmaya başladı kendimden geçiyordum, 69 pozisyonuna geçerek bende onun o mis kokulu amını yalamaya başladım kendinden geçmişti hadi aşkım yarağını sok amıma hepsini çimde his etmek istiyorum dedi bende tamam aşkım diyerek yavaşça sokmaya başladım sert sik aşkım sert seviyorum dedi deliler gibi sikmeye başladım sonunda içine boşaldım ve duşa girdik beraber duştan sonra birer kahve yaptık artık İstanbul’da kalacaktım onun okulunun biteceği tarihe kadar her gece deliler gibi siktim onu artık karım gibi oldu.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*