Genel Evinde Çalıştığım İlk Günüm

Merhabalar benim adım Melike genel evinde kullandığım isim ise Alev 24 yaşındayım genel evine girdiğimde yaşım daha yeni yeni 22 idi. İki yıldan fazla bu işi yapıyorum. Ailemin olduğu dönemlerde kendi şirketimizde takılan biriydim hiç kimseye ihtiyacım yoktu çünkü ailemin durumu çok çok iyi di ta ki annem ve babamı trafik kazasında kaybedene kadar. Neyimiz var neyimiz yok babamın borçlarına falan gitti bende hiçbir işten anlamadığım için hiç bir şeyede sahip çıkamadım. Bir yıl boyunca onun evi bunun evi amcam derken halam derken hayatta kalmaya çalıştım ama baktım olmuyor beni sürekli rencide edip her bulduğu yerde dayak yemeye başlayınca evlerini terk edip sokakta yatmaya başladım. Tabi gece yarısında sokakta müşterisini bekleyen orospulardan ve abaza erkeklerden başka kimse olmadığı için bende bir nevi onların eline düşerek bu işi yapmaya zorlandım. İlk başta ki düşüncem ne kadar zor olabilir ki dedim kendi kendime hem güzelde para kazanacakmışım zaten biraz çalışır bırakırım dedim yatacak yer yemekte veriyorlar deyip kendimi avutarak girdim bu işe. Genel evinde ilk günüm inanılmaz acılı ağrılı ve eziyet çekerek geçirdim hiçte sandığım gibi olmadığını berbat hatta mide bulandırıcı olduğunu anladım. Ama iş işten geçmişti artık çalıştığım işyerinin malı olmuştum ya çalışacaktım yada ölecektim bu tehditlerden dolayı çıkamamıştım.

Polise bile ihbar edemiyordum korkumdan. Müşteri getirmeden önce bana bir sıcak çikolata verip beni rahatlatmaya çalıştılar daha sonra ise ismini bilmediğim değişik bir içecek verdiler o içecek bana tüm benliğimi unutturup başka bi insana bürünmeme yardımcı olmuştu. Aradan bir saat sonra iki müşteri çıkıp geldi biz bu kızı istiyoruz dedi bende korkuyla odaya çıktım ne yapacağımı bile bilmiyordum kimseyle bir kez bile ilişki yaşamamıştım. Porno izleyerek kendimi orgazm etmeye çalışsam da neyi nasıl yapacağımı tadını bile bilmediğim yarrağı içime almaya çalışıyordum. Yukarı çıkarken sırayla yapıca diye düşünürken ikisi de benimle birlikte odanın içine girdi şaşkınlıkla neden ikiniz diye sordum onlarda kahkaha ata ata belli ki bu daha toy dediler. Hadi uzatmada soyun zamanımızdan çalma deyince ağlayarak soyundum. O oda da nelere nelere maruz kaldım duvarların dili olsa da konuşsa diyorum bazen neyse, utana sıkıla soyunup yatağa uzandım gel buraya gel orospu yalamaya başla bakalım şu yarrağı deyince yalamaya başladım. Tadı çok değişik gelmişti ilk sıralar tiksine tiksine yalarken öbür arkadaşı da pantolonunu indirip yarrağını ağzıma verdi bi onu bi onu yalıyordum. İkisinin yarrağı çok kalın ve büyüktü. Canım acıyacağını adım gibi biliyordum ki öyle de oldu ağlıya ağlıya kızlık zarımı bozdurdum bir o bir domaltıp sikiyordu.

Bağrışlarımdan genele evindeki çalışan bayanlar içeriye dalıp hayvan sikmiyordun bura hayvan oğlu hayvan biraz daha nazik sik diyorlardı ama nafile adamların gözü dönmüş bi vaziyetteydi. Adamlarda içeriden patrona seslendi al su orospu çalışanları da adam gibi sikişip işimizi bitirelim zamanımızdan çalıyorlar dedi. bundan dolayıda patronum denilen yavşak kadınları içeriden çıkarım kusura bakam abim siz devam edin kimseyi sokmam deyip kapıyı çarpıp çıktı. Sinirlenen iki pezevenk daha sert sikerek amcığımı kan gölüne çevirmişti. yıllarda geçse acısını unutamam bir arkadaşı sikerken diğer arkadaşı pantolondan çıkardığı kemelerle kalçalarıma vuruyordu. İkisi de yer değiştirerek bir yandan beni sikerken bir yandan tokatlıyordu. Ne acıydı be o günden sonra hiçbir yarrak bana büyük gelemedi ve yaşadığım hiç bir seks ağrılı geçmedi. O gece ağrıdan gebere geber hastaneye kaldırıldım bir hafta hastanede yattım ve kaldığım yerden devam ederek işimi yaptım. Parası gerçekten güzeldi ama geride kalan acısı hiç geçmedi hep bırakmak istedim ama bırakamadım çünkü artık beni her kez tanıyordu. Beni her kez orospu olarak anarken ben normal bi hayata dönemezdim bunu bildiğim içinde hep bu işe devam ettim. Kendimi bu işe alıştırarak evdeki kadınları kardeşim ailem bilerek yaşamaya devam ettim. Zorda olsa katlanmam gerekiyordu anlatıp içimi dökmem iyi oldu bir nebzede olsa rahatladım.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*