En Yakın Arkadaşımın Seksi Kız Arkadaşını Siktim

Merhabalar arkadaşlar, ismim Zafer 24 yaşında işinde gücünde olan birisiyim. Aslen İzmirliyim ama uzun zamandır Kütahya da yaşıyorum bu arada çocukluk arkadaşım ile birlikte aynı evde kalıyoruz aynı iş yerinde çalışıyoruz arkadaşımın bir kız arkadaşı var çok seksi ve güzel bir kız benimle arası oldukça iyi kızın sonuçta aynı evde beraber yaşıyoruz, benim kız arkadaşım yok diye onları kıskanır hale gelmiştim. Arkadaşımın sevgilisine devamlı bana da bir kız ayarla ya diyordum devamlı ama bir türlü bana kız ayarlamadı. İşlerinde tanıştığımız kız vardı ismi Tülin çok seksi bir kızdı tanıştık kısa bir süre içinde sevgili olduk.

Devamlı oda gelmeye başladı bizim eve arkadaşımın kız arkadaşına nispet yapmaya başladım sen bulamadın bak ben buldum diyordum. Gülüyordu ay bari güzel bir kız bulsaydın demeye başladı bende gayet güzel bence ama neden öyle dediğini sonradan anladım. Meğerse benden hoşlanıyormuş o yüzden bana kız ayarlamıyormuş, neyse aynı evde beraber yaşamaya devam ettik çok güzel anlaşıyorduk birlikte devamlı bir şeyler yaparak zaman geçirmek hepimize iyi gelmişti çocukluk arkadaşımda dedi zaten böyle iyi oldu sen yalnızken tadı çıkmıyordu bak ama şimdi ne kadar mutluyuz dedi.

İzinli olduğum gün kız arkadaşıma izin vermedikleri için evde yalnız takılıyordum. Arkadaşımda işteydi onun kız arkadaşı da evde yalnızdı sürekli bana gelip bir şeyler soruyordu, öyle kısa şort giymiş diki gördükçe azıyordum salona gittim televizyon izlemek için orada koltukta uzanıyordu oda beni görünce kalkmadı devam etti uzanmaya bende yan koltuğa uzandım benle konuşmaya çalışıyordu işte kız arkadaşın iyi değil bence seks yapmasını bile bilmiyordu o falan diyordu. Bende neden bu kadar taktın ki kıza seni anlamıyorum dedim anlamazsın çünkü malsın senden hoşlanıyorum o yüzden dedi bende saçmalama istersen sen benim en yakın arkadaşımın sevgilisisin öyle şey olmaz dedim.

Ne olacak sanki olmaz diye bir şey yok ne yapayım kalbime söz geçiremedim dedi bende olmaz lütfen sus diyerek odama gittim beş dakika falan geçmeden kapı çaldı gelen gene oydu buyur ne istiyorsun dedim. Karşımda soyundu ne yapıyorsun sen dedim ama üzerini çıkardı çok seksi göğüsleri falan vardı, kendime hakim olamadım yerimden kalkıp dudaklarına yapıştım. En yakın arkadaşıma ihanet ediyordum ama ne yapayım çok azdırdı beni sevişirken götünü avuçluyordum bir yandan oda beni yarağımı avuçlarına almış 31 çekiyordu sonra önümde diz çöktü sakso çekmeye başladı çok güzel yalıyordu ve oldukça seksi göründüğü için kendime hakim olamayıp ağzına fışkırarak boşaldım.

Yatağa uzandırdım amını yalamaya başladım çok seksi bir amı vardı daracıktı arkadaşım iyi sikemiyordu belli ki onu uzun bir süre yaladıktan sonra deliler gibi sikmeye başladım onu altımda resmen zevkten çığlık çığlığa inliyordu. Bir yanda da götüne parmağımı sokup daha fazla zevk almasını sağlıyordum, fışkırarak boşaldı ama ben durmadım devam ettim sert şekilde sikiyordum baktım götü parmağım ile genişlemiş dayadım götüne sertçe soktum anlamamıştı götüne sokacağımı çıkar ne olur çok acıyor dedi bende bekle birazdan geçer merak etme diyerek yarağımı götünde yavaş yavaş git gel yapmaya başladım belirli bir süre sonra deliler gibi fışkırarak götüne boşaldım.

Berber duşa girdik duştayken de bir posta götünden sitim, saat geç olmuştu beni kız arkadaşım gelme saati yaklaştığını fark edince hemen üzerimizi giyindik salonda televizyon izlemeye başladık kapı çaldı kalkıp açtım kız arkadaşım gelmişti. Hoş geldin aşkım dedim odaya geçerek selam verdi aşkım odaya gelir misin dedi tamam aşkım dedim odaya girer girmez yapıştı dudaklarıma aşkım çok azdım canım seks yapmak istiyor beni sik dedi bende tamam diyerek verdim yarağımı ağzına deliler gibi yalamaya başladı. Çok güzel yalıyordu beni kendimden geçirdi yatağa geçtim bende amını yaladım biraz sonra deliler gibi siktim onu en sonunda onunda götünden bir posta siktim ama çok yorulmuştum bir günde iki bayan ile beraber olmak zor olmuştu. İçimden ne kadar şanlı birisiyim diyordum canım kimi sikmek isterse onu sikiyorum dedim arkadaşımın kız arkadaşı ile devamlı seks yapıyoruz arada kız arkadaşımın da canı seks istiyor yakında grup yapmayı planlıyorum.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*