Dayımın Karısını Her Gece Sikiyorum

Selamlar arkadaşlar, ismim Kutay 24 yaşındayım ailemi kaybettiğim için dayımlarda yaşıyorum. Evimiz İzmir’de dayım tır şoförü bazı zamanlar uzun yola gidip 2,3 gün falan gelmiyor bundan dolayı yengen ile evde ikimiz yalnız kalıyoruz. Yengemin ismi Esma 34 yaşında ama baksanız böyle 23 yaşlarındaki kızlardan daha seksi ve güzel aramız çok iyi yengem ile devalı şakalaşırız bana hep der iyi ki varsın dayın yokken benim ile beraber vakit geçirmen güzel oluyor. Bende evde yalnız kalıp sıkılmıyorum derdi hep ama ben belirli bir süre sonra yengeme farklı bir gözle bakmaya başladım çünkü uzun zamandır sevgilim olmadığı için seks ihtiyacım vardı.

Dayım bir gün İstanbul’a gideceğini ve 2 gün olmadığını söyledi evden çıkarken de yiyenim yengen sana emanet bir bir birinize göz kulak olun dedi. Tamam dayı merak etme sen gelene kadar yengeme gözüm gibi bakarım aklın bizde kalmasın dedim tamam hadi Allaha emanet olun dikkat edin kendinize diyerek çıktı evden, yengemle baş başa kalmıştık yengem akşama ne yemek istersin ne yapayım dedi yenge alkol içelim mi dedim bende tamam yengem olur içelim ama dayına söyleme dedi saçmalama yenge bana da çok kızar söyler miyim hiç dedim. Tamam o zaman sen git alkol al bende masayı hazırlayım içelim bu gece dedi bende tamam diyerek markete çıktım.

Markete gittim ne alsam diye karar verirken telefonum çaldı arayan yengemdi kırmızı şarap içmek istediğini söyledi tamam yenge dedim. Aldım iki şişe kırmızı şarap eve gittim, yengem ben gidene kadar hem masayı hazırlamış hem de kendi hazırlanmıştı. Siyah mini etek giymiş altına da topuklu ayakkabı falan giyince gözlerimi alamadı ondan ne oldu bana öyle baktın diye sordu. Valla yenge bu kadar seksi olduğunu bilmiyordum harika olmuşsun dedim hadi canım oradan gerçekten mi falan dedi valla harika bir kadınsın sen dayım çok şanslı dedim. Dayın şanslıda baksana burada olsa keşke bu gece onunla seks yapardım ama yok ben gene yalnız yatacağım dedi.

Üzülme ya ben yengeme sarılırım uyuruz beraber dedim. Senle sadece uyuruz ya bayan sal ihtiyacım ne olacak onun için dayının burada olması lazım dedi bende istersen sana o konuda yardımcı olurum ben deyince gözleri açıldı. Gerçekten mi dedi bende evet ne var bunda yengem üzülmesin diye ben her şeyi yaparım dedim. Harikasın sen dedi o zaman şimdi buna içilir zaten dayınla seks hayatımız oldukça kötü erken boşalıyor ben dayınla seks yaparken hiç zevk almıyorum dedi. Dayım karşısında ne kadar seksi bir kadın olduğunu düşünmediği için seni tatmin edemiyordur ama ben senin sekse olan tüm açlığını her gece gideririm merak etme sen yenge dedim.

Şarapları doldurduk gelip kucağıma oturdu kadehleri bu gecemizin şerefine kaldıralım dedi bende tamam yenge dedim. Bana sinirli baktı ne oldu dedim yenge kelimesini kaldır artık bu gece ben senin karın oluyorum sen hala yenge diyorsun birde gece beni sikeceksin dedi, bende tamam haklısın aşkım kızma dedim. He şöyle sevgilim ya benimsin bu gece beni yarağınla sekse doyur sabaha kadar deliler gibi seks yapalım ikimizde sekse açız bir birimize bu konuda yardımcı olalım dedi bende içimden dayım karısını bana emanet etti benim yaptığıma bak dedim. Ama yapacak bir şey yoktu çok seksi bir karısı vardı.

Kafamız hafitten güzel olmaya başladı ben eteğinin altından amı ile oynamaya başladım çılgınlar gibi inliyordu. Öyle olmaz diyerek eteğini açtı yala bari tam zevk alayım dedi bende başladım delile gibi yalamaya çok güzel kokuyordu ve çok temiz bir amı vardı. Uzun bir süre yaladıktan sonra artık sik beni canım çok azdım dedi. Bende sen azdın bende azmak istiyorum gel buraya sevgiline biraz sakso yap dedim tamam canım diyerek diz çöktü önümde deliler gibi yalıyordu.

Gırtlağına kadar sokuyordum yarağımı altımda resmen nefes almaz hale geldi hadi artık sik beni dedi tamam kalk bu gece seni hem amından hem de götünden sabaha kadar sikeceğim merak etme diyerek amına girdim sertçe, altımda resmen çılgına döndü bir yandan parmağımı götüne sokarak genişletiyordum. Fazla dayanamayıp götüne dayadım yavaş acır dedi ama ben dinler miyim hiç bir anda kökledim deliler gibi sikiyordum aynanda ikimiz boşalım duşa girdik. Artık dayımın yokluğunda deliler gibi seks yapıyoruz ömrümün sonun kadar da ne evlenirim nede dayımları bırakırım dayımla aynı karıyı sikiyoruz.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*