Baldızım Ve Karım İle Grup Seksimiz

Selam arkadaşları ben Tarık 35 yaşında oldukça zengin ve bir şirket sahibi birisiyim eşimle severek evlendik evlendiğimizde maddi durumuzu iyi değildi ta ki bir yıl başı bileti alana kadar yıl başında aldığım bilete büyük ikramiye vurunca hemen kendime bir şirket kurup başına geçtim. Diğer erkekler gibi hemen eşimden ayrılmadım çünkü onu çok seviyordum ama canım devamlı başka bayanlar ile seks istiyordu. Kendime seks yapacak bayan ararken eşinden yeni ayrılmış baldızım sizinle yaşayabilir miyim diye ablasına sormuş evimiz yazlık ve çok odası olduğu için sorun değil aşkım tabi ki dedim baldızımı ilk evlendiğim zaman sadece bir kere gördüm aradan galiba sekiz sene falan geçti o zamanlar gençti daha benden bir yıl sonra evlendi ve başka şehir dışına gitti.

Akşam bilet aldık ona internetten ertesi günü hava alanına ablası ile almaya gittik aman Allah’ım birde ne göreyim afet bir bayan geliyor karşıdan ben yüzünü bile unuttuğum baldızımı tanımıyorum meğer karımda beni izliyor canım neye bakıyorsun kardeşim geliyor hadi alalım dedi ve araçtan indik. Yanına gidene kadar hala ona bakıyordum çok şaşkındım bu kadar güzel biri bizim evde kalacak ve ben nasıl onu sikme arzusu varken duracağım diye kara kara düşünüyordum neyse eve geldik. Akşam olmuştu üzerimi değiştirmek için odaya çıktım baldızımda üzerini değiştirip salano inmiş çok kısa bir şort vardı üzerinde ablası da hiç kızmamış demek ki bana güveniyor dedim.

Neyse akşam beraber bir filim açıp seyrettik film bittikten sonra biraz sohbet ettik ve iş aradığını ve çalışmak istediğini söyledi bende onu başka yere gönderemezdim çünkü mutlaka sikerlerdi. Bende bana sekreter lazım istersen benim yanımda çalış dedim ablası da çok güzel olur falan dedi oda sevinmişti. Tamam yarın başla dedim enişte bir gün dinleneyim bari ne bu acelen dedi ve güldü sabah oldu ben işe gittim tümgün onu nasıl sikerim diye düşünüyordum. Akşam oldu eve gittim gene seksi kıyafetler ile yemek hazırlıyorlardı kendimi gene alamadım ondan ta ki eşim hoş geldin aşkım diyene kadar.

Eşim anlamıştı ona baktığımı ama kızmadı ve bir şey demedi sonuçta çok zengindim istesem onu bırakacağımı biliyordu ama ben onu sevdiğim için aldatsam bile bir şey diyeceğini düşünmüyordum hatta bir ara şakası bile oldu onlar geçici olur aşkım ben kalıcıyım diyerek espri bile yapmıştı bu arada eşimde oldukça güzeldir ama devamlı aynı amı sikmek belirli bir süre sonra tat vermiyor ve farklı zevkler istiyor insan nasıl sikerim bu baldızı diye karar kara düşünceler içine girdim işe başladı öyle bir giyinmiş ki şirketteki her kez onun o güzel götüne bakıyordu. Bir ara odama çay getirmek için geldi ve biraz sohbet ettik açık sözlü bir baldızdı.

Enişte ablamla seks hayatınız iyi değil galiba deyince şaşırmıştım. Hayır aksine çok iyi edim o zaman her gün bana o kaçamak bakışlarla neden bakıyorsun deyince bende çok seksi olduğunu ve seninle seks yapmak istediğimi söyledim enişteme kurban olsun amım dedi ve yerinden kalkıp kapıyı kilitledi bende burada olmaz iş yeri deyince pantolonumu sıyırıp hemen oracıkta sakso çekmeye başladı ve sonra önümde domalarak hadi sıra sende enişte dedi mini etek vardı üzerinde zaten az yukarı kaldırıp hemen yalamaya başladım ve boşaldı çılgınca içimde istiyorum diye söylenmeye başladı bende hemen amını tekrar yalayıp sonra içine sertçe girmeye başladım.

İşimiz bittiğinde zaten akşam olmuştu. Eve beraber gidiyorduk araçta eve gidene kadar bana sakso çekti canım baldızım benim Eve girdik duşa girmek için gitti bende kendi odamda duş olduğu için oraya çıktım ama hala azgınlığım gitmemişti eşim yatakta gecelik ile uzandığını görünce canım tekrar seks istedi ve eşimin yanına sokulup onu öpmeye başladım eşimde dünden razı onunda canı seks istiyormuş deliler gibi sikişirken bir anda kapı açıldı ve gelen baldızdı. Gözlerini kapattı ablası da kapatma istersen gel bize katıl dedi bende şok oldum o anda tamam abla diyerek hemen yanımıza geldi ve bana sakso yapmaya başladı bende eşimi yalıyordum harika bir gündü eşsiz bir seks yaşadım artık iki karım var baldızım ve karım hemen hemen her gün grup seks yapıyoruz.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*