Alt Kat Komşum Olan Türbanlı Kadını Kandırıp Siktim

3 çocuğum var uzun süreli bir evliliğim hayatımda boş geçen gençliğimi şimdi bu yaşta yaşamaya karar verdim. 40 yaşındayım olgun ve hayatı çok iyi bilen olgun biriyim. Daha önce apart otel işletiyordum ancak, ortağımın borç takmasından sonra işlerim kötü oldu borçlarımı ödeyemedim otel elimden gitti. Adım Murat, 1.68 boyunda kirli sakallı yakışıklı ve çekici bir adamım şuan galeri işi yapıyorum bu şekilde aileme bakıyorum. Ancak, işler çok kötü şu korona hastalığı bizi yedi bitirdi ne yapacağımızı bilemiyorum. Can sıkıntısından artık böyle sex hikayeleri ve hayatımdan geçen şeyleri yazmaya karar verdim. Bu hayatta her şeyden vaz geçtim ama kadınlarsan asla vaz geçmedim şuan ayrı bir evim var akşam oraya gidiyorum saat gece 3 olunca sonra evli olduğum kadının yanına gidiyorum. Çapkınlıklar yapsamda bir türlü çocuklarımdan vaz geçemediğim için sınırlı ilişkiler kuruyorum.

Şuan ki hayatımda olan kadın Özbek biridir oda memleketinden ayrı kalmış buraya gelip para kazanmaya geldi bende ona yardımcı oluyorum. İşler çok kötü şuan çalışmıyorum ona da bakmam gerekli ondan hem aileme hemde ona bakıp kirasını ve yeme içmesini karşılıyorum. Bir gece eve gittiğimde alt komşum olan türbanlı kadının üzerinde sadece geceliği ile kapıya çöp bıraktığını gördüm. Normalde kapalı olduğu için onu o kadar yakından seksi görme fırsatım olmamıştı. Onu gördüğüm andan itibaren onu sürekli düşünüyor ve kimseye odaklanamıyordum.

Onunla dost olmak için sürekli onun kapıya çıkmasını bekliyordum neyse bir gün çarşıda onu gördüm ve kocası yoktu yanına gidip konuşmaya başladım. Ne yaptığını sordum oda alış veriş yapıp eve gideceğini söyledi. Bende eve gidiyorum istersen seni eve bırakırım dedim ve arabam şu ilerde diyerek onunla arabaya doğru gittik. Çok sıcak bir sohbetimiz oldu geçen onu gördüğümü ve aklımdan çıkmadığını söyledim. Laflarım onu çok etkilediğini fark ettiğimde çapkınlığımı kullanmaya başladım ve daha sıcak sohbete kalkıştım.

Oda benden etkilendiğini ve beni düşündüğünü söyledi. Kalbim bir anda çok hızlı attı bir yemek yiyelim sonra seni bırakayım dedim kabul edince yemeğe gittik. Sonra eve bırakmak istedim tam evinin önünden arabadan indiğinde gece yalnızım kocam işte olacak bana gel dedi. Geceyi dört gözle bekliyordum gece oldu kapıyı çaldım karım görmeden eve girdim ve onunla yalnız kaldım. Benim için en şık geceliğini giymiş karşıma çıktı onun memelerini elledim ve sonra yatağa geçerek birlikte aşk yaşadık. Bu böyle gitti ve zamanla daha çok yakınlaştık ve dost olarak görüşmelerimizi her güne çevirdik. Artık, sadece onu düşünüyorum ve onu hayal ediyorum arkadaşlar beni dinlediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum hoş çakalın.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*